TRX cvičení na všechny svaly Vašeho těla!

Contours cvičení pro ženy

Více než 50 000 spokojených klientek.

Pouze pro ženy - už žádné cvičení mezi muži.

Budete hubnout zdravě díky cvičení.

Více informací

TRX cvičení na všechny svaly Vašeho těla!
Počet recenzí: 4

Tajná zbraň amerického námořnictva!

Tak tímto by začala řada zasvěcených. Pro ty, co ani netuší jaký význam mají tato tři záhadná písmena, stačí jen nadále sledovat slet písmen, řádků, odstavců a za chvíli už budou mít alespoń řadu základních informací.

Radši předem povím, že se nejdná o žádný typ zbraně jako takové, ale pro Vaše tělo to určitě následně zbraň bude! Pořád tady ujasńuju a vyjasňuju, ale tížený význam jsem stále neobjasnil.

Takže, jedná se o zkratku Total – body Resistence Exercises a česky to v podstatě znamená to, co už bylo napsáno výše a to cvičení na všechny svaly těla, neboli závěsný systém.

O co se jedná?

Unikátní cvičební program vytvořený americkým námořnictvem jako efektivní tréninková forma při cvičení mimo základnu. TRX je cvičební nářadí vhodné pro maximální aplikaci pravidel funkčního tréninku ve sportovních centrech, ale zejména mimo ně při všech outdoorových aktivitách.
TRX již plně ve světě využívají profesionální sportovci, vojenské a policejní oddíly, outdoorová centra a provozovatelé bootcampu.

Kde můžu cvičit?

Na větší část této otázky odpověděl předešlý odstavec, ale ještě to upřesním. Jedná se o jednoduchý popruch, takže se dá pověsit v podstatě kdekoliv. Za konstrukci na hřišti, za dveře ve Vašem pokoji či kdekoliv ve Vaší tělocvičně.
Po celou dobu cvičení využíváte pouze váhu vlastního těla a intenzitu dolaďujete úhlem naklonění oproti zavěšení Vašeho TRX.
V současné době se cvičí na TRX v mnoha centrech v Praze, Brně či Ostravě a nyní nově i v Pardubicích, ale jak bylo řečeno, jedná se bleskurychle se rozvíjející metodu posilování, takže i ve Vašem okolí narazíte na fitcentrum, které TRX bude poskytovat. Poslední možností je si TRX zakoupit  v sadě s výukovým materiálem a nemusíte hledat, shánět fitka, nebo wellness cluby, kde se TRX cvičí.

Kde TRX seženu?

Jednou z možností je samozřejmě nepřeberné množství odkazů na internetu a to na těchto stránkách, ale nejedná se o zrovna levnou záležitost…novinka je novinka, za kterou se vždy extra platí! Ovšem Vaše tělo Vám určitě velmi rádo poděkuje a pořizovací cena bude jen formalitou, protože jak se říká: „Zdraví je k nezaplacení!“. Druhou možností, jak TRX vyzkoušet je navštívit fitcentrum, které toto cvičení poskytuje a odzkoušet si účinnost a poté se rozhodnout zda je to „šálek mého čaje“ a zda mám, či nemám si TRX pořídit.

Videa s cviky posilování na TRX

25 skvělých způsobů cvičení s TRX

Toto video Vám objasní základní postupy při cvičení s tímto skvělým nástrojem.

Další ukázka TRX cviků

Další informace o TRX si přečtěte na webu Super životní styl zde.

Contours cvičení pro ženy

Více než 50 000 spokojených klientek.

Pouze pro ženy - už žádné cvičení mezi muži.

Budete hubnout zdravě díky cvičení.

Více informací

Napište komentář

Copyright © 2009 - 2018 Hubneme-cvicenim.cz - Všechna práva vyhrazena | | Autorské podmínky