Doplňky stravy

Musíme vás upozornit, že samotné doplňky stravy vám zhubnout nepomohou. Nejdřive je nutné upravit váš jídelníček a zařadit pravidelný pohyb. V tomto případě vám tyto doplňky mohou velmi pomoci v redukci vaší hmotnosti.

Dále je nutné počítat s tím, že doplňky vám nepomohou zhubnout 10 kila za týden nebo za dva. Většina doplňků vám, ale může pomoci zhubnout více. Fungují na principu rychlejšího spalování tuků, zvyšování metabolismus a zároveň vašemu tělu dodají potřebné vitamíny a minerální látky.

Chlorella + zelená káva
135 kladných recenzí
Jak dlouho vydrží?
1 měsíců
Cena
399 Kč

Chlorella a její účinky

Zelená sladkovodní řasa Chlorella pyrenoidosa obsahuje řadu vitamínů a minerálů, bílkoviny, betakaroten a chlorofyl. Používá se proto ke zlepšení celkové tělesné kondice, pro podporu imunity a očistu organismu. Na základě pozitivních ohlasů jsme se rozhodli vyzkoušet její účinky na vlastní kůži a přesvědčit se, zda opravdu funguje. Pro naše testování jsme si vybrali nejčistší formu této řasy a zvolili jsme CHLORELLA CENTRUM Chlorella Pura.

Nefunguje po prvním spolknutí

V první řadě je třeba upozornit na to, že rozhodně nefunguje hned, jak slibují u celé řady nejrůznějších produktů jejich propagátoři. Sami jsme se přesvědčili o tom, že abychom pocítili správné účinky, je třeba chlorellu užívat pravidelně po dobu alespoň jednoho měsíce. Na to jsme ale byli připravení – nic se neděje hned, takže jsme (i dle informací výrobce) nečekali zázraky po prvním spolknutí.

Lepší trávení

První účinky, které jsme na sobě zpozorovali, se týkaly zažívání. Zcela se vytratilo nadýmání a celkově se zlepšilo zažívání. Lépe trávíme, pravidelně se vyprazdňujeme a netrápí nás pocity nafouknutého břicha. Kromě posílené střevní mikroflóry se užívání Chlorelly Pury projevilo i na stavu vlasů a nehtů. Jsou pevnější a odolnější.

Posílená imunita

Po několikatýdenním užívání této zelené sladkovodní řasy se nám do žil vlila nová energie a odezněla dlouhotrvající únava. Cítíme se lépe nejen po fyzické, ale i po psychické stránce. Zmizely dokonce i problémy s bolestí hlavy. Stejně tak lépe funguje i imunitní systém, po dlouhodobém užívání se nám vyhýbají nemoci, a když už se náhodou nějaké to nachlazení objeví, zase hodně rychle zmizí a má mírný průběh.

Této mikroskopické řase prostě není co vytknout. Snad tedy jen nutnost dlouhodobějšího užívání, ale jak se říká, kdo si počká, ten se dočká.

Bio Mladý ječmen
132 kladných recenzí
Jak dlouho vydrží?
2 měsíce
Cena
499 Kč

Bio Mladý ječmen v prášku ALLNATURE

Říká se, že přírodní mladý ječmen obsahuje řadu vitamínů, minerálů, enzymů a dalších antioxidantů, a bývá proto označován jako zelený zázrak. Rozhodli jsme se proto vyzkoušet, zda dosahuje opravdu takových kvalit, které jsou vynášeny pomalu do nebes. Vybrali jsme si ALLNATURE Bio Mladý ječmen prášek a jdeme do toho. Zde jsou výsledky našeho testování.

Tři B nesplňuje

Že nebude bez barvy, to jsme v důsledku obsahu chlorofylu čekali. Další B v podstatě splnil, je bez (výraznějšího) zápachu. Poslední B, bez chuti, však splněno není. Bude vám asi chvíli trvat, než si na jeho ne zrovna lahodnou chuť zvyknete. My jsme to ale vymysleli šalamounsky – přimíchali jsme jej do džusu a bylo po problému.

Zažívací problémy zmizely

Mladý ječmen má působit na zažívací problémy. Ze začátku jsme měli zažívání trochu rozhozené, dostavily se projímavé účinky – přeci jen má ječmen čisticí účinky, a tak se naše tělo aktivně čistilo. Po pár dnech ale byly obtíže pryč, a to i ty, které nás trápily předtím. Žádné pálení žáhy, žádné problémy se zažíváním, žádné nadýmání. Zde tedy opravdu funguje na jedničku.

Plni energie

Těžko říci, jestli je to jen detoxikací organismu, o kterou se mladý ječmen postaral, ale při jeho užívání se cítíme nabití energií, máme dobrou náladu a zbavili jsme se dlouhotrvající únavy. A i když nepadáme přes den na pusu, v noci skvěle spíme.

Kila dolů? Ano

Pozitivní účinky mladého ječmene jsme vypozorovali i na stavu kůže, nehtů a vlasů. Dostalo se jim výživy, kterou potřebují. A co oceníme obzvláště my ženy, podařilo se nám očistou s mladým ječmenem shodit i nějaký ten kilogram.

Takže ano, potvrzeno. Mladý ječmen je opravdu přírodní zázrak.

Obezin
153 kladných recenzí
Jak dlouho vydrží?
1 měsíc
Cena
279 Kč

Recenze produktu OBEZIN

Obezin výrobce DANARE je českým produktem, který má pomoci k dosažení nižší hmotnosti a také s detoxikací organismu. Jeho účinek je založen na tom, že se Obezin po příchodu do žaludku mnohonásobně zvětší, smísí se s jídlem a zaplní žaludek. Jelikož se nám líbily nejen recenze, které jsme si pročetli, ale i jeho přírodní složení bez vedlejších účinků, rozhodli jsme se vyzkoušet produkt OBEZIN také. A jaké jsou výsledky?

Nešetří nás

Před prvním užitím Obezinu nás trochu vyděsila jeho velikost. Kdo má problémy s polykáním, bude se asi s touto velkou tabletou trápit. Ale holt se pro krásu musí trpět… A přinejhorším je možné si ji rozpůlit.

Konec chuti na sladké

Tabletka před jídlem dostatečně zasytí, takže nám stačí podstatně menší množství jídla, než jsme byli zvyklí před tím. Je tedy ideální především pro ty, které trápí takzvané večerní hladovky nebo nevědí, kdy mají dost – stačí dát si tabletku a je po hladu. Navíc Obezin zahání chuť na sladké, takže je konec čokoládek, zákusků a jiných pamlsků – a to bez trápení.

Dostatek energie

Standardně je následkem při užívání potravinových doplňků na hubnutí a snížením příjmu potravy nedostatek energie. To se nám ale s Obezinem nestalo, naopak – energie je dostatek, netrápí nás nafouknuté břicho a celkově je nám fajn.

A co váha?

No a samozřejmě hlavní otázkou je úbytek hmotnosti. Měsíc užívání Obezinu nás zbavil dvou až čtyř kilogramů. Naučili jsme se jíst zdravěji – přeci jen, když už jsme investovali do tohoto přípravku, snažili jsme se mu jít trochu vstříc. Spojit užívání Obezinu ještě společně s pohybem, byly by výsledky určitě podstatně znatelnější. Ale i tento výsledek, kterého jsme dosáhli bez práce, je super.

Opomeneme-li tedy velikost tabletky Obezinu, nemáme tomuto výrobku co vytknout. Pomohl nám snížit kalorický příjem, zbavil nás chuti na sladké a ještě jsme díky němu ztratili nějaké to kilo. Takže jej můžeme jen doporučit.

Copyright © 2009 - 2018 Hubneme-cvicenim.cz - Všechna práva vyhrazena | | Autorské podmínky